wtorek, 11 lutego 2014

Inspiracje

Dzień dobry :-)

Pomyślałam, że warto byłoby podzielić się z Wami dwoma odkrytymi instagramami. Są to konta bitesizedfitness, oraz virginia_barnwell

Obie są dla mnie niemałą inspiracją, ale ich wyjątkowość polega na tym, że ich sylwetki i osiągnięcia są realnie wypracowane. Zdecydowanie nie przekonują mnie szczupłe, niesamowicie wąskie w talli internetowe inspiracje. Jest to kwestia realnej oceny sytuacji.. Jeżeli urodziłam się z taką, a nie inną figurą to nikłe są moje szansę na osiągnięcie ich efektu nawet po przez diety i niezmordowaną ilość treningów. Ewentualnie mogę się zatracając w tych dążeniach wygłodzić.

W szczególności moją uwagę przykuła bitesizedfitness 
Jak widać nie jest to drobna kobieta z cudowną talią osy, ale prezentuje nam, że poprzez treningi i rzeźbienie swoich mięśni nawet ktoś z natury odbiegający od tych kanonów "kobiecości" może wypracować sobie efektywne "WOW". Także sądzę, iż idealna sylwetka nie istnieje, istnieją idealne sylwetki, które kryją się w każdej z nas :-) !!
A na smaczny początek dnia dzisiejsza jaglanka z masłem orzechowym, melonem, mango, borówkami, nasionami, syropem klonowym i serkiem naturalnym..

APEL DO BARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH BLOGEREK: Jak mogę usunąć ramki wokół zdjęć, które ukazują się po publikacji posta?

4 komentarze:

  1. Rzeczywiście bardzo motywujące babeczki :D

    OdpowiedzUsuń
  2. http://hafija-background.blogspot.com/2013/08/jak-usunac-cien-obramowanie-i-to-ze.html#.Ug4HWJK9nmc

    OdpowiedzUsuń
  3. Obie śliczne. Mi się bardzo podobaja takie figury jak panie powyżej, nie wychodzone tylko zdrowe, kobiece i wysportowane! :)

    OdpowiedzUsuń